Folie

Folie samoprzylepne

Folia samoprzylepna to odporna na warunki atmosferyczne folia o wszechstronnym wykorzystaniu, przeznaczona na płaskie powierzchnie (jak szkło, metal, twarde PCV).

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór folii o różnych zastosowaniach – począwszy od małoformatowych nakleje…

Więcej...

Folie OWV

One-Way Vision to specjalny rodzaj elastycznego laminatu winylowego o perforowanej powierzchni. Materiał ten wykorzystywany jest w celach dekoracyjnych i reklamowych. Dzięki rozmieszczonym równomiernie otworom One Way Vision daje efekt lustra weneckiego i stosowany jest na szybach samochodowych, autobusowych…

Więcej...

Folie okienne

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne typy folii okiennych do różnych zastosowań. Wszystkie dostępne u nas folie okienne są wysokiej jakości, wykonane z odpornych i wytrzymałych materiałów, co zapewnia trwały i solidny efekt przez cały okres eksploatacji. Folie okienne mogą posiadać wiele funkcji: izolować ciepło, redukować promieniowanie słoneczne czy po prostu zdobić.

Więcej...

Folie samochodowe

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Więcej...